Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Pylkkö Juha juha.pylkko@pp.inet.fi 040-5563419
Varapuheenjohtaja, Talousvastaava Koivu Pasi Koivu.pasi@gmail.com 040 8663 200
Sihteeri, Hallituksen jäsen, Uusjäsen hankinta Turkka Sami T sami.turkka@gmail.com +358 40 521 9835
Hallituksen jäsen, Tiedottaja, Tapahtumavastaava Parviainen Jane-Marika tiedotus@ebk.fi 0405882218
Hallituksen jäsen, Jopox pääkäyttäjä Reis-Kauria Marjo marjo.reis-kauria@posti.com 0405331447
Hallituksen jäsen, Valmennusvastaava Sauranen Jari jari.sauranen@gmail.com 040 521 5226
Hallituksen jäsen, Olosuhde vastaava, Tietosuojavastaava Vertanen Arto arto.vertanen@gmail.com +358405203018
Toiminnanjohtaja Saari Juha toiminnanjohtaja@ebk.fi +358 50 5187151
Junioripäällikkö Taimio Janina janina.taimio@suomi24.fi +358407023776
Esbo Bollklubb
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat