Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
E11 Pojat Sininen (P09) Joukkueenjohtaja Anttila Milla @: ebkp09@gmail.com
tel:+358503652595
F6 Pojat (P14) Joukkueenjohtaja Ait Lafkih Susanna @: jojoebkp14@gmail.com
tel:
C15 Pojat (P05) Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:0451542716
C14 Pojat (P06) Joukkueenjohtaja Saarinen Jari @: jari.p.saarinen@gmail.com
tel:040 5367753
D13 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Liimatainen Juha @: juha@liimatainen.com
tel:
D12 Pojat (P08) Joukkueenjohtaja Mäki-Latikka Kati @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:040 822 1237
F9 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Byman Henrik @: jojoa.ebkp11@gmail.com
tel:0400 493839
F9 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Kalanti Pauliina @: jojo.b.ebkp11@gmail.com
tel:
F7 Pojat (P13) Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Antti "JoJo" @: joukkueenjohtaja.ebkp13@hotmail.com
tel:
E11 Pojat Sinivalkoinen (P09) Joukkueenjohtaja Jalava Sari @: ebkp09.sinivalkoinen@gmail.com
tel:+358406612647
F8 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Lohilahti Anne @: joukkueenjohtajaebkp12@gmail.com
tel:
F8 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Veijalainen Catja @: joukkueenjohtajaebkp12@gmail.com
tel:
EBK Fs Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
Miehet Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Luukkanen Ari tel:0505525894
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Istrefi Arbnor @: arbnor1.istrefi@gmail.com
tel:
B-Tytöt Joukkueenjohtaja Suuriniemi Janne @: ebk.t03.jojo@gmail.com
tel:040 2444209
D13 Tytöt (T07) Joukkueenjohtaja Joki Jenni @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:0405457150
C15 Tytöt (T05) Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: ebkt05jojo@gmail.com
tel:
C14 Tytöt (T06) Joukkueenjohtaja Eironen Juha @: ebkt06jojo@gmail.com
tel:+358 50 4404822
D12 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Cabaret Katja @: katja.kokko@elisanet.fi
tel:0505938877
D12 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebkt08akatemia@gmail.com
tel:
E11 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Sirkiä Henna @: henna.sirkia@iki.fi
tel:0407684549
E10 Tytöt (T10) Joukkueenjohtaja Markkanen Kirsi @: kirsi.markkanen@luukku.com
tel:0414675375
Esbo Bollklubb
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat