Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Vehnämäki Teemu @:
tel:
Ikämiehet Rahastonhoitaja Vikstedt Pekka @: p3ksi.v@gmail.com
tel:
EBK 2 Joukkueenjohtaja Tuovinen Juha @: juha.tuovinen1224@gmail.com
tel:
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Bajgora Patriot @:
tel:
EBK Suvela Rahastonhoitaja Istrefi Arbnor @: arbnor1.istrefi@gmail.com
tel:
A-pojat Joukkueenjohtaja Lehmusvyöry Pekka @: pekka.lehmusvyory@live.com
tel:0400511218
A-pojat Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
A-pojat Vastuuvalmentaja Kauppila Kimmo @: kimmo.kauppila@hotmail.com
tel:050 575 4516
A-pojat Valmentaja Leppinen Aimo @: aimo.leppinen@algol.fi
tel:050-5689061
A-pojat Huoltaja Painio Juha @: juha.painio@enfo.fi
tel:
C14 Tytöt (T03) Joukkueenjohtaja Suuriniemi Janne @: ebk.t03.jojo@gmail.com
tel:040 2444209
C14 Tytöt (T03) Vastuuvalmentaja Karhu Janne @: janne.karhu@jkkdesign.fi
tel:+358 40 088 3225
C14 Tytöt (T03) Maalivahtivalmentaja Kelmendi Rahmon @: qakuni65@gmail.com
tel:0458964446
C14 Tytöt (T03) Rahastonhoitaja Sulander Saku @: ebk.t03.talous@gmail.com
tel:0405627509
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Joukkueenjohtaja Agarth Marika @: marika.agarth@espoonteatteri.fi
tel:+358 50 598 4331
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Joukkueenjohtaja Munck Maria @:
tel:
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Vastuuvalmentaja Perälä Veli-Pekka @: veli-pekka@perala.com
tel:0505114876
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Valmentaja Luoma Marko @:
tel:
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Valmentaja Wrede Jonas @: jonas.wrede@elisanet.fi
tel:
B Pojat (P00-01) EBK-Honka YJ Vastuuvalmentaja Tuovinen Juha @: juha.tuovinen1224@gmail.com
tel:
B Pojat (P00-01) EBK-Honka YJ Apuvalmentaja Montonen Lauri @: laurimontonen24@gmail.com
tel:
B Pojat (P00-01) EBK-Honka YJ Huoltaja Hyvärinen Markku @: markku.hyvarinen@espoo.fi
tel:+358405303452
B Pojat (P00-01) EBK-Honka YJ Rahastonhoitaja Kovanen Marjo @: marjo.kovanen@elisanet.fi
tel:
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Joukkueenjohtaja Lehtinen Patrik @: patrik.lehtinen@alaratech.com
tel:+358 40 7774489
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Vastuuvalmentaja Räisänen Vesa @: venzore@gmail.com
tel:0445070403
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Valmentaja Messala Timo @: timo.messala@gmail.com
tel:
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Valmentaja Soini Perttu @: perttu@soini.info
tel:0505477162
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Maalivahtivalmentaja Hillberg Mika @: mika.hillberg@martela.fi
tel:0505024665
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Fysiikkavalmentaja Luomanpää Riikka @: riikka.luomanpaa@kotiposti.net
tel:
C15 EBK-Honka YJ Joukkueenjohtaja Hursti Vesa @: vesa.hursti@vesahursti.fi
tel:+358 50 379 2508
C15 EBK-Honka YJ Joukkueenjohtaja Ylä-Nikkilä Pekka @:
tel:
C15 EBK-Honka YJ Vastuuvalmentaja Abdulajon Mamur @: siagal77@yahoo.com
tel:0503664023
C15 EBK-Honka YJ Valmentaja Tuovinen Juha @: juha.tuovinen1224@gmail.com
tel:
C15 EBK-Honka YJ Fysiikkavalmentaja Mäkinen Veli-Pekka @: makinen.vp@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: rsiltanen@gmail.com
tel:040-5201638
D12 Tytöt (T05) Leijonat Apuvalmentaja Laurikainen Kalle @: kalle.laurikainen@daad-alumni.de
tel:0505200478
D12 Tytöt (T05) Leijonat Apuvalmentaja Liljeblom Juha @: juha.liljeblom@hotmail.com
tel:+358 40 8252586
D12 Tytöt (T05) Leijonat Valmentaja Muhammad Jasim @: jasimp05po@gmail.com
tel:+358 45 625 6222
D12 Tytöt (T05) Leijonat Valmentaja Rodriguez Alice @: rodriguez.c.alice@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Huoltaja Liljeblom Heidi @: hliljeblom@hotmail.fi
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Huoltaja Luiga Kati @: kati.luiga@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Huoltaja Mannelin Heidi @: heidi.mannelin@iki.fi
tel:0405631301
D12 Tytöt (T05) Leijonat Huoltaja Mikk Merike @: merike.mikk@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Huoltaja Vanninen Maarit @: maarit.vanninen@espoo.fi
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Rahastonhoitaja Vanninen Pasi @: vanninen.pasi@gmail.com
tel:
C14 Pojat (P03) Joukkueenjohtaja Kaijalainen Sari @: sari.kaijalainen@gmail.com
tel:0400-579 721
C14 Pojat (P03) Vastuuvalmentaja Kauppila Kimmo @: kimmo.kauppila@hotmail.com
tel:050 575 4516
C14 Pojat (P03) Apuvalmentaja Kaijalainen Markku @: markku.kaijalainen@gmail.com
tel:
C14 Pojat (P03) Huoltaja Javanainen Pia @: piajava3@gmail.com
tel:
C14 Pojat (P03) Rahastonhoitaja Salimäki Johanna @: johanna.salimaki@gmail.com
tel:503314521
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Eironen Juha @: ebkt06jojo@gmail.com
tel:+358 50 4404822
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Gyldén Minna @: jojoebkt07valk@gmail.com
tel:0407446551
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Joki Jussi @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:+358 40 5288433
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Huoltaja Davidsson Deiva @: deiva@q-teatteri.fi
tel:0503431171
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Huoltaja Gyldén Mika @: mika.gylden@gmail.com
tel:0503013038
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Huoltaja Nordström Kitty @: kitty.nordstrom@gmail.com
tel:
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Rahastonhoitaja Savinen Antti @: antti.savinen@iki.fi
tel:
D13 Pojat (P04) Joukkueenjohtaja Pakarinen Rauni @: ebkp04@gmail.com
tel:0504611841
D13 Pojat (P04) Joukkueenjohtaja Parviainen Jane-Marika @: janemarika@hotmail.com
tel:0405882218
D13 Pojat (P04) Vastuuvalmentaja Lanki Timo @: timo.lanki@gmail.com
tel:
D13 Pojat (P04) Valmentaja Ikonen Matti @: matti.ikonen@nokia.com
tel:
D13 Pojat (P04) Apuvalmentaja Leppinen Jesper @: jesper.leppinen1@gmail.com
tel:
D13 Pojat (P04) Valmentaja Nikkilä Juha @: juhanikkila@hotmail.com
tel:
D13 Pojat (P04) Valmentaja Ojala Mikko @: mikko.ojala@elisanet.fi
tel:0405536930
D13 Pojat (P04) Valmentaja Perta Petri @: petri_perta@hotmail.com
tel:0401420344
D13 Pojat (P04) Valmentaja Pulkkinen Pasi @: pulkpas@gmail.com
tel:045-3495474
D13 Pojat (P04) Valmentaja Wilhelmsson Harri @: h.wilhelmsson@saunalahti.fi
tel:0400947063
D13 Pojat (P04) Rahastonhoitaja Stubin Emmi @: emmi.stubin@gmail.com
tel:
F9 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebk.t08.jojo@gmail.com
tel:
F9 Tytöt (T08) Vastuuvalmentaja Sääskilahti Jenni @: jsaaskilahti80@gmail.com
tel:
F9 Tytöt (T08) Rahastonhoitaja Ek Mia @: mia.ek@live.com
tel:
D12 Pojat (P05) Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:
D12 Pojat (P05) Apuvalmentaja Dölker Roger @: familie.dolker@gmail.com
tel:
D12 Pojat (P05) Valmentaja Jasim Mustafa @: jasimp05po@gmail.com
tel:0456256222
D12 Pojat (P05) Valmentaja Kelmendi Rahmon @: qakuni65@gmail.com
tel:0458964446
D12 Pojat (P05) Apuvalmentaja Soini Olli-Pekka @: soini.ao@kolumbus.fi
tel:040-5098456
D12 Pojat (P05) Valmentaja Valorinta Toni @: toni.valorinta@netti.fi
tel:0445156161
E11 Pojat (P06) Talousvastaava Ehrnrooth Andreas @: andreas.ehrnrooth@gmail.com
tel:040-5500778
E11 Pojat (P06) Tiedotusvastaava Pylkäs Petri @: petri.pylkas@gmail.com
tel:0407204455
E11 Pojat (P06) Varajoukkueenjohtaja Luomanpää Riikka @: riikka.luomanpaa@kotiposti.net
tel:
E11 Pojat (P06) Vastuuvalmentaja Hursti Vesa @: vesa.hursti@vesahursti.fi
tel:+358 50 379 2508
F8 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Penttinen Matti @: penttinen.matti@gmail.com
tel:050 355 3137
F8 Tytöt (T09) Vastuuvalmentaja Kalmari Jyrki @: kalmari.jyrki@gmail.com
tel:0400 1000 30
F8 Tytöt (T09) Valmentaja Ikonen Heikki @:
tel:
E10 Pojat (P07) Varapuheenjohtaja Ekonen Jani @: jani.ekonen.ebk@gmail.com
tel:040 743 7792
E10 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Ekonen Jani @: jani.ekonen.ebk@gmail.com
tel:040 743 7792
E10 Pojat (P07) Vastuuvalmentaja Abdulajon Mamur @: siagal77@yahoo.com
tel:0503664023
E10 Pojat (P07) Vastuuvalmentaja Corredor Ochoa Álvaro @: alvaro.corredor.ochoa@gmail.com
tel:+358404122423
E10 Pojat (P07) Valmentaja Koukkumäki Jari @: jari.koukkumaki@espoo.fi
tel:
E10 Pojat (P07) Valmentaja Pakarinen Vesa @: pakarinen.vesa@gmail.com
tel:0504867538
E10 Pojat (P07) Valmentaja Rissanen Juho @: juhriss@gmail.com
tel:+358408353646
E10 Pojat (P07) Valmentaja Stockus Jouni @: j_stockus@hotmail.com
tel:
E10 Pojat (P07) Rahastonhoitaja Vartio Aleksi @: aleksi.vartio@pp.inet.fi
tel:
F9 Pojat (P08) Real Joukkueenjohtaja Mäki-Latikka Kati @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:040 822 1237
F9 Pojat (P08) Real Vastuuvalmentaja Turkka Sami @: sami.turkka@gmail.com
tel:+358 40 521 9835
F9 Pojat (P08) Real Valmentaja Sauranen Jari @: jari.sauranen@gmail.com
tel:040 521 5226
F8 Pojat (P09) Joukkueenjohtaja Selin Heidi @: ebkp09@gmail.com
tel:
F8 Pojat (P09) Vastuuvalmentaja Selin Mika, valmentaja @: mvjselin@gmail.com
tel:050 430 1295
F6 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Alen Taru @: alenintaru@gmail.com
tel:+358505943543
F6 Pojat (P11) Vastuuvalmentaja Alen Petri @: petri.alen@ouman.fi
tel:
F6 Pojat (P11) Valmentaja Setaro Francesco @: francesco.setaro@hotmail.com
tel:050 4906053
F7 Pojat (P10) Joukkueenjohtaja Häyrinen Kimmo @: ebkp10jojo@gmail.com
tel:
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Gyldén Mika @: mika.gylden@gmail.com
tel:0503013038
F7 Pojat (P10) Valmentaja Hursti Vesa @: vesa.hursti@vesahursti.fi
tel:+358 50 379 2508
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Kaija Juha @: juha.kaija@gmail.com
tel:0405695795
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Lantela Jaani @: jlantela@gmail.com
tel:
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Niittynen Kimmo @: kimmo.niittynen@iki.fi
tel:0408444639
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Rinta Mikko @: mikko.rinta@dietmakers.fi
tel:0505992804
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Sahiti Mirsad @: tungjat1@hotmail.com
tel:0443011813
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Surakka Tomi @: tomi.surakka@gmail.com
tel:0400997728
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Tarhonen Päivi @: paivi.tarhonen@saunalahti.fi
tel:0408421380
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Turunen Samppa @: turunen.samppa@gmail.com
tel:0405002023
F7 Pojat (P10) Apuvalmentaja Vilkko Mika @: mika.vilkko@gmail.com
tel:0408222531
F7 Pojat (P10) Rahastonhoitaja Pllana Fatbardha @: ebkp10raho@hotmail.com
tel:044 3011 814
Miehet Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
Miehet Valmentaja Kauppila Kimmo @: kimmo.kauppila@hotmail.com
tel:050 575 4516
Miehet Valmentaja Laitinen Jari @: jari.laitinen@hammaskaari.fi
tel:0400439696
Miehet Maalivahtivalmentaja Leppinen Aimo @: aimo.leppinen@algol.fi
tel:050-5689061
Miehet Huoltaja Madsen Toni @: Tonimadsen1@hotmail.com
tel:0468966032
Miehet Huoltaja Painio Juha @: juha.painio@enfo.fi
tel:
Miehet Rahastonhoitaja Alen Taru @: alenintaru@gmail.com
tel:+358505943543
Miehet Nuorisopäällikkö Lehmusvyöry Pekka @: pekka.lehmusvyory@live.com
tel:0400511218
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
Naiset Vastuuvalmentaja Perälä Veli-Pekka @: veli-pekka@perala.com
tel:0505114876
Naiset Maalivahtivalmentaja Leppinen Aimo @: aimo.leppinen@algol.fi
tel:050-5689061
Naiset Huoltaja Muhonen Seppo @: Sepi.muhonen@dnainternet.net
tel:
Naiset Rahastonhoitaja Vikstedt Pekka @: p3ksi.v@gmail.com
tel:
Naiset Tiedottaja Saari Teija @: teijas@outlook.com
tel:
U21 Futsal Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
U21 Futsal Vastuuvalmentaja Kauria Jyri @: ebkfutsal@gmail.com
tel:040-5398796
U21 Futsal Valmentaja Kauria Eetu @:
tel:
U21 Futsal Maalivahtivalmentaja Leppinen Aimo @: aimo.leppinen@algol.fi
tel:050-5689061
U21 Futsal Rahastonhoitaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
Esbo Bollklubb
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Palaute
Kategoriat