Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B17 Pojat Joukkueenjohtaja Vertanen Arto @: ebkbp17.jojo@gmail.com
tel:0405203018
B Pojat Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:0451542716
C15 Pojat (P06) Joukkueenjohtaja Saarinen Jari @: Jari.p.saarinen@gmail.com
tel:
C14 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Liimatainen Juha @: juha.liimatainen@if.fi
tel:050-4243630
D13 Pojat (P08) Joukkueenjohtaja Panicker Heidi @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:+358 45 137 9600
D12 Pojat Sininen (P09) Joukkueenjohtaja Anttila Milla @: ebkp09@gmail.com
tel:+358503652595
D12 Pojat Sinivalkoinen (P09) Joukkueenjohtaja Jalava Sari @: ebkp09.sinivalkoinen@gmail.com
tel:+358406612647
E11 Pojat (P10) Joukkueenjohtaja Ruutu Karla @: ebkp10jojo@gmail.com
tel:044 2902013
F9 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Lohilahti Anne @: joukkueenjohtajaebkp12@gmail.com
tel:
F9 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Veijalainen Catja @: joukkueenjohtajaebkp12@gmail.com
tel:
F8 Pojat (P13) Joukkueenjohtaja Hara Heli @: talous@ebk.fi
tel:
F7 Pojat (P14) Joukkueenjohtaja Pihlaja Terhi @: ebkp14@gmail.com
tel:0458066311
B Tytöt 2 / N reservi Joukkueenjohtaja Järvinen Jussi @: Jussi.p.jarvinen@fi.abb.com
tel:+358 50 332 6690
B Tytöt 3 Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: ebkt05jojo@gmail.com
tel:
C14 Tytöt (T07) Joukkueenjohtaja Joki Jenni @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:0405457150
D13 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Cabaret Katja @: katja.cabaret@gmail.com
tel:0505938877
D13 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebkt08akatemia@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Sirkiä Henna @: henna.sirkia@iki.fi
tel:0407684549
E11 Tytöt (T10) Joukkueenjohtaja Markkanen Kirsi @: kirsi.markkanen@luukku.com
tel:0414675375
F9-E10 Tytöt (T11-12) Joukkueenjohtaja Oulejärvi-Klapuh Elina @: ebkt11@gmail.com
tel:0465668465
F7-8 Tytöt (T13-14) Joukkueenjohtaja Ollilainen Marika @: ebkt13@gmail.com
tel:
Miehet Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
B Tytöt Joukkueenjohtaja Mikkola Teemu @: ebktb1.jojo@gmail.com
tel:0400789636
EBK Futsal Miehet Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Istrefi Arbnor @: arbnor1.istrefi@gmail.com
tel:
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Luukkanen Ari tel:0505525894
Esbo Bollklubb
«  Huhtikuu   »
Kategoriat