Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Vehnämäki Teemu @:
tel:
EBK 2 Joukkueenjohtaja Tuovinen Juha @: juha.tuovinen1224@gmail.com
tel:
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Bajgora Patriot @:
tel:
A-pojat Joukkueenjohtaja Lehmusvyöry Pekka @: pekka.lehmusvyory@live.com
tel:0400511218
A-pojat Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
C14 Tytöt (T03) Joukkueenjohtaja Suuriniemi Janne @: ebk.t03.jojo@gmail.com
tel:040 2444209
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Joukkueenjohtaja Agarth Marika @: marika.agarth@gmail.com
tel:+358 50 598 4331
C14 Tytöt (T03) EBK-GrIFK YJ Joukkueenjohtaja Munck Maria @:
tel:
D13 Tytöt (T04) Delfiinit Joukkueenjohtaja Lehtinen Patrik @: patrik.lehtinen@alaratech.com
tel:+358 40 7774489
C15 EBK-Honka YJ Joukkueenjohtaja Hursti Vesa @: vesa.hursti@vesahursti.fi
tel:+358 50 379 2508
C15 EBK-Honka YJ Joukkueenjohtaja Ylä-Nikkilä Pekka @: teppo.tulppu@gmail.com
tel:
D12 Tytöt (T05) Leijonat Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: rsiltanen@gmail.com
tel:040-5201638
C14 Pojat (P03) Joukkueenjohtaja Kaijalainen Sari @: sari.kaijalainen@gmail.com
tel:0400-579 721
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Eironen Juha @: ebkt06jojo@gmail.com
tel:+358 50 4404822
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Gyldén Minna @: jojoebkt07valk@gmail.com
tel:0407446551
E11 & E10 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Joki Jussi @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:+358 40 5288433
D13 Pojat (P04) Joukkueenjohtaja Pakarinen Rauni @: ebkp04@gmail.com
tel:0504611841
D13 Pojat (P04) Joukkueenjohtaja Parviainen Jane-Marika @: janemarika@hotmail.com
tel:0405882218
F9 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebk.t08.jojo@gmail.com
tel:
D12 Pojat (P05) Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:
F8 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Penttinen Matti @: penttinen.matti@gmail.com
tel:050 355 3137
E10 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Ekonen Jani @: jani.ekonen.ebk@gmail.com
tel:040 743 7792
F9 Pojat (P08) Real Joukkueenjohtaja Mäki-Latikka Kati @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:040 822 1237
F8 Pojat (P09) Joukkueenjohtaja Selin Heidi @: ebkp09@gmail.com
tel:
F6 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Alen Taru @: Puheenjohtaja@ebk.fi
tel:+358505943543
F7 Pojat (P10) Joukkueenjohtaja Häyrinen Kimmo @: ebkp10jojo@gmail.com
tel:
EBK Fs Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
Miehet Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
Esbo Bollklubb
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Palaute
Kategoriat