Kalenteri
Kesäkuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
22
 
 
 
 
 
1
2
Harjoitukset:EHA - EBK Toimisto
17:00-17:30
Videopalaveri
Myös kaikki muut halukkaat voi osallistua.
Harjoitukset:Keski-Espoon TN1 A
17:30-19:00
Treeni
Alkulämmöt 17:30-18:00, kenttäaika 18-19
23
3
Peli:Lehtomäki TN 1
18:30-19:40
FC Peltirumpu-EBK Akatemia
Ottelu tulee siirtymään ma 3.6. klo 18:30. Kokoontuminen 17:45
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
18:00-19:00
Seuran T06-07 akatemiatreeni
Maksullinen lisäharjoitus akatemiaryhmän ulkopuolisille pelaajille 35 EUR/kk,
4
Peli:Koskelantie nap TN
18:40-19:40
HJK/City kel-EBK Valkoinen
Kokoontuminen klo 18:00
Harjoitukset:Halli
18:30-20:00
Videopalaveri
Käydään läpi T06 Nups-EBK peli
5
6
Tapahtuma:8:00 T07 sininen/Stadi Cup (6. - 9.6.2019)
Kokoontuminen 10:20 kentän läheisyydessä.OTTELUOHJELMA/ALKUSARJA:6
Tapahtuma:12:00 T06 Stadi Cup 6-9.6.2019
6.6Talin kenttäKokoontuminen 11.55Tali B klo. 12.40 HJ
7
Tapahtuma:8:00 T07 sininen/Stadi Cup (6. - 9.6.2019)
Kokoontuminen 10:20 kentän läheisyydessä.OTTELUOHJELMA/ALKUSARJA:6
Tapahtuma:14:00 T06 Stadi Cup 6-9.6.2019
7.6Tali C klo.14.40 EBK/T06 - HyPs/PunainenTali B klo. 16.00 E
Tapahtuma:18:00 Suomen Cupin finaali HJK – Åland United
Stadi Cupin yhteydessä pelataan naisten Suomen Cup finaali. Osallistuvat joukkue
Harjoitukset:Keski-Espoon TN2 A
17:00-18:00
Treenit peruttu

8
Tapahtuma:8:00 T07 sininen/Stadi Cup (6. - 9.6.2019)
Kokoontuminen 10:20 kentän läheisyydessä.OTTELUOHJELMA/ALKUSARJA:6
9
Tapahtuma:8:00 T07 sininen/Stadi Cup (6. - 9.6.2019)
Kokoontuminen 10:20 kentän läheisyydessä.OTTELUOHJELMA/ALKUSARJA:6
Harjoitukset:Keski-Espoon TN1 A
17:30-19:00
Treenit peruttu
Alkulämmöt 17:30-18:00, kenttäaika 18-19
24
10
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
17:00-18:00
Seuran T06-07 akatemiatreeni
Maksullinen lisäharjoitus akatemiaryhmän ulkopuolisille pelaajille 35 EUR/kk,
11
Peli:Tapuli nap 2 N
18:40-19:50
Valtti/IHU valkoinen-EBK Akatemia
Kokoontuminen 17:55
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
17:00-18:00
Treeni - HUOM! aikaisempi aika
Yhdessä tyttöjen taitotreeniryhmän kanssa
12
13
14
15
16
Tapahtuma:10:00 T07 Lammin Säästöpankki -turnaus
Haastesarja. Laita OUT merkintä, jos et pääse osallistumaan, täydennetään 07
Harjoitukset:Keski-Espoon TN1 A
17:30-19:00
Treeni
Alkulämmöt 17:30-18:00, kenttäaika 18-19
25
17
Tapahtuma:18:30 Suomi - Islanti Naisten A-maaottelu

Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
17:00-18:00
Seuran T06-07 akatemiatreeni
Maksullinen lisäharjoitus akatemiaryhmän ulkopuolisille pelaajille 35 EUR/kk,
18
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
18:30-20:00
Treeni
Alkulämmöt 18:30, kenttäaika 19-20
19
20
21
22
23
Harjoitukset:Keski-Espoon TN1 A
17:30-19:00
Treeni
Alkulämmöt 17:30-18:00, kenttäaika 18-19
26
24
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
17:00-18:00
EI akatemiatreenejä, akatemiatreenit jatkuvat 12.8
Maksullinen lisäharjoitus akatemiaryhmän ulkopuolisille pelaajille 35 EUR/kk,
25
Harjoitukset:Kirstin koulun kenttä
18:30-20:00
Treeni
Alkulämmöt 18:30, kenttäaika 19-20
26
Peli:Keski-Espoo 1 TN ½ A
19:00-20:00
EBK Akatemia-PEPO

Peli:Espoo
19:00-20:00
EBK Akatemia-Pepo
Karsinta ykköseen.Kaksiosainen karsinta.Kokoontuminen klo.18.15
27
28
29
Peli:Sammonlahti TN 1
13:30-14:30
PEPO-EBK Akatemia

Peli:Sammonlahden TN1
13:30-14:30
Pepo-EBK Akatemia
Karsinta ykköseen.Kokoontuminen klo. 12.30osoite: Pirkonlähteenka
30
Harjoitukset:Keski-Espoon TN1 A
17:30-19:00
Treeni
Alkulämmöt 17:30-18:00, kenttäaika 18-19

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=D13D12TytotT0607_6107
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita