E10 Pojat Sinivalkoinen (P09) Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
09.11.2019 Talvisarja Myntinsyrjä EBK P09 - Useita
06.10.2019 Turnaus Karjaa EBK P09 sv - Useita
02.10.2019 PIIRISARJA Rukki Nya Gräsplan 1 ½ A FC HIK - EBK Sinivalkoinen
29.09.2019 PIIRISARJA Keski-Espoo 1 TN ½ B EBK Sinivalkoinen - LoPa/sininen
22.09.2019 PIIRISARJA Karkkila Helsingintie PK 2 KJS - EBK Sinivalkoinen
14.09.2019 PIIRISARJA Keski-Espoo 1 TN ½ A EBK Sinivalkoinen - FC Kirkkonummi/A
08.09.2019 Turnaus Urheilutie 4 Mäntsälä EBK P09 - Useita
07.09.2019 Turnaus Urheilutie 4 Mäntsälä EBK P09 - Useita
06.09.2019 PIIRISARJA Hansavalkama TN ½ A KaPy/sininen 10 - EBK Sinivalkoinen
01.09.2019 Turnaus Kirkkonummi, Vanharantatie 8 EBK P09 Sinivalkoinen - Useita
31.08.2019 PIIRISARJA Ratapuisto TN ½ A NuPS/Punainen - EBK Sinivalkoinen
22.08.2019 PIIRISARJA Keski-Espoo 1 TN ½ B EBK Sinivalkoinen - FC L-U/2
18.08.2019 Talvisarja Matinkylän Urheilupuisto EBK 09 sinivalkoinen - Useita
17.08.2019 Talvisarja Matinkylän Urheilupuisto EBK P09 sinivalkoinen - Useita
14.08.2019 PIIRISARJA Keski-Espoo 1 TN ½ A EBK Sinivalkoinen - EIF/Vit
08.08.2019 PIIRISARJA Kivenlahti TN ½ B EPS/Musta C - EBK Sinivalkoinen
04.08.2019 Talvisarja ? EBK P09 - EBK T09
11.07.2019 Turnaus ? EBK - Yksi
10.07.2019 Turnaus PIRKKOLA EBK P09 sv - Useita
09.07.2019 Turnaus LAUTTASAARI EBK P09 sv - Useita
08.07.2019 Turnaus Hesa Cup EBK P09 sinivalkoinen - Useita
13.06.2019 PIIRISARJA Keski-Espoo 1 TN ½ A EBK Sinivalkoinen - FC HIK
13.06.2019 Talvisarja Keski-ESpoo TN 1 EBK P09 SV - FC HIK
09.06.2019 Talvisarja Kerava Useita - EBK Sinivalkoiset
08.06.2019 Turnaus Kerava, Kalevan urheilupuisto Useita - EBK P09 sinivalkoiset
05.06.2019 PIIRISARJA Laaksolahti halli TN ½ A Kasiysi/Valkoinen - EBK Sinivalkoinen
05.06.2019 Talvisarja Laaksolahti halli TN EBK P09 SV - Kasiysi/valkoinen
27.05.2019 PIIRISARJA Keski-Espoon TN 1 EBK P09 SV - IIF FotBolla/blå
26.05.2019 Turnaus Hämeenlinna EBK Sinivalkoinen - Useita
25.05.2019 Talvisarja Hämeenlinna Useita - EBK Sinivalkoinen
24.05.2019 PIIRISARJA Kaitaa TN EBK P09 SV - ESPa/vihreä
19.05.2019 Turnaus Väinämöisen kenttä EBK P09 sinivalkoinen - Useita
17.05.2019 Talvisarja Keski-Espoon TN 1 B EBK P09 SV - Kapy/valkoinen
09.05.2019 Talvisarja Kirstin koulun TN EBK P09 SV - NuPS/punainen
06.05.2019 Talvisarja Ojaniittu TN, Lohja EBK P09 SV - FC LOHJA /2
05.05.2019 Talvisarja Karuselli uusimaa EBK P09sinivalkoinen - Useita
04.05.2019 Turnaus Karuselli Uusimaa EBK P09 sinivalkoinen - Useita
28.04.2019 Turnaus Lepa Areena EBK P09 SV - Useita
27.04.2019 Turnaus Lepa Areena EBK P09 SV - useita
25.04.2019 Talvisarja VÄSTERBYN halli, Tenholantie 100, Raasepori EBK P09 SV - EIF/ vit
17.04.2019 Talvisarja Kirstin koulun TN EBK P09 SV - ESP /Musta A
16.03.2019 Talvisarja VW Areena, Kauniainen EBK P09 sinivalkoinen - GrIFK
02.03.2019 Talvisarja Myntinsyrjä EBK P09 sinivalkoinen - Useita
03.02.2019 Talvisarja Myntinsyrjä EPS p09 Mustat A - EBK P09 SV
02.02.2019 Talvisarja Myntinsyrjä EBK P09 sinivalkoinen - Useita
26.01.2019 Talvisarja Halli, Myntinsyrjä 7 EBK Sinivalkoinen - 2 vastustajaa
16.12.2018 Talvisarja TN 2 A EBK P09 SV - KAPY
01.12.2018 Talvisarja TN 2 osa B EBK P09 Sv - GIFK
10.11.2018 Talvisarja Halli, Myntinsyrjä 7 2 vastustajaa - EBK Sinivalkoinen
E10 Pojat Sinivalkoinen (P09)
Kategoriat